STOVYKLŲ PROGRAMOS IR LAIKAI:

5 savaitė: liepos 7 – 10 d. – ,,Grafikos galerija” (grupės užpildytos)

6 savaitė: liepos 13 – 17 d. – ,,Objektų kompozicijos”  (grupės užpildytos)

Septynios skirtingos meninės veiklos programos: kiekviena savaitės tema kviečia laisvai kurti, eksperimentuoti, improvizuoti, aplankyti įdomiausias Vilniaus miesto vietas, mąstyti netradiciškai, žaisti su spalvomis, sužinoti apie meno stilius, klajoti po šiuolaikinio meno kanjoną, gaudyti modernius vėjus mene.

 

 

Stovyklos kaina 160 Eur (5 dienos); 140 Eur (4 dienų darbo savaitė);   

Dalyvių amžius: 7-11 m.,
Grupė iki 10 vaikų;
Veikla nuo 9.00 iki 17.00 val. (renkamės nuo 8.30 – Vilniaus g. 39, Vilniaus Mokytojų namai);
Maitinimas 2 kartus per dieną: pietūs ir pavakariai (užkandžiai);
Draudimas;
Užsiėmimai su 2 profesionaliais menininkais edukatoriais, savanorio pagalba;
Suteikiamos visos reikalingos, kokybiškos priemonės užsiėmimams;

Prevencinės priemonės dėl Covid -19 numatytos sutartyje: dalyvauti gali sveiki, gerai besijaučiantys, neturintys temperatūros vaikai, neturėję kontaktų su sergančiais. Organizatoriai įsipareigoja užtikrinti numatytus sveikatos priežiūros reikalavimus. 

Registracija: užpildant registracijos anketą. Pasiteiravimui: tel. +370 614 47011, el.p. info@dailesmokykla.lt

 

REGISTRACIJOS ANKETA