Vaikų darbų (7-11 m.) paroda Vilniaus Mokytojų namų ekspozicijų erdvėje ,,Koridorius“ (II aukštas) kviečia pasigrožėti spalvingais kūriniais iki kovo 5 dienos. Ekspozicija išsiskiria intensyviomis spalvomis, dekoratyviomis formomis (mokyt. Loretos Zdanavičienės grupė), dangoraižių miestas piešiamas tušu brėkštančio dangaus fone (mokyt. Ingos Dargužytės vaikų darbai),  senovės lietuvių mitologinė būtybė, raguose nešanti Mėnulį – Elnias Devyniaragis pasitinka žiūrovą (mokyt. Sigita Morkūnaitė),  stabteli prie juodos ir auksinės spalvos derinio kompozicijos patyrinėti jaunojo kūrėjo pasaulį. Darbai atlikti akvarėle, tušu, akrilu, tempera, panaudota koliažo technika. Paroda kasmetinė puošianti Mokytojų namų koridorių nuo gruodžio mėn. vidurio iki pavasario pradžios.
Vaikų grupių mokytojos: Inga Dargužytė, Jurga Barilaitė, Jelena Škulienė, Sigita Morkūnaitė, Loreta Zdanavičienė.