16 tarptautinė vaikų ir jaunimo meno paroda Suomijoje ,,Kartu/Together“

16 tarptautinė vaikų ir jaunimo meno paroda ,,Kartu/ Together“ vyksianti  Villa Arttu kultūros centre Hiuvinkė mieste, Suomijoje, 2017 m. spalio 4 – 2018 m. sausio 19 dienomis. Parodoje Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos mokyklos vaikai (mokyt. Inga Dargužytė ir L. Zdanavičienė) pateikia kūrinius draugystės tema, iliustruoja kaip supranta žodžio ,,kartu“ prasmę, naudoja nacionalines Lietuvos ir Suomijos spalvas taip išreikšdami bendrystę. Paroda ,,Kartu“ skirta paminėti Suomijos Nepriklausomybės jubiliejų. Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla jau ne vienerius metus draugauja su Suomija yra surengusi keletą bendradarbiavimo projektų.  Projekto parodos koordinatorė mokytoja Inga Dargužytė.

Šiame projekte dalyvauja:
Aleksandra Andrulytė (10 m.), Kira Papušina (9 m.), Upė Matulevičiūtė (8 m.), Beatričė Vaitkutė (9 m.), Sofi Zajančkauskaitė (8 m.), Viltė Žaliaduonytė (12 m.).