Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla surengė projektą ,,Gyvenimas yra gražus“. Edukacinis projektas vyko bendradarbiaujant su senjorų ir socialinės globos namais (Gerentologijos ir reabilitacijos centras)  bei Maltiečiais. Projektas ,,Gyvenimas yra gražus“ skatino kultūros, sveikatos, socialinės sričių partnerystę ir yra buvo paremtas meno poveikiu žmogaus gerovei. Šiuo projektu įtraukėme į kultūrinę, meninę veiklą senolius, atskleidėme jų talentus ir potenciją įvairiomis edukacinėmis priemonėmis ir tokiu būdu skatinome juos kurti čia ir dabar, puoselėjant jų savivertės pajautimą ir gaivinant pasitikėjimą savo galiomis mūsų visuomenėje, nukreiptoje ne tik į jaunystės kultą. Projekto dalyviai dalyvavo vaizduojamosios ir taikomosios dailės užsiėmimuose: tapybos, grafikos, keramikos, atvirame tapybos plenere. Kūrybinius užsiėmimus vedė kvalifikuoti profesionalūs dailininkai, turintys ilgametę pedagoginę patirtį dailės mokykloje. Projektas vyko iki 2017 m. gruodžio mėnesio. Projekto pabaigoje buvo atidaryta senolių darbų paroda. Projektas ,,Gyvenimas yra gražus“ prisijungė prie socialinės kalėdinės akcijos „JCI Užupio kalėdinių sveikinimų rašymas senoliams“. Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos vaikai sukūrė Kalėdinius atvirukus, kuriais buvo pasveikinti globos namuose gyvenantys vieniši senoliai. Ši graži iniciatyva ir maloni dovana praskaidrino jų vienatvę ir sušildė sielą. https://www.facebook.com/events/416099158805931/ Projekto koordinatorė Inga Dargužytė Projekto remėjas: logo