Projektas ,,Gyvenimas yra gražus. Aš kuriu“ vyko 2018 m. birželio 1 – gruodžio 17 dienomis. Jame dalyvavo Senjorų socialinės globos namų ir specialiųjų globos namų ,,Tremtinių namai“ gyventojai.

Įgyvendintas projektas ,,Gyvenimas yra gražus“ 2017 metais parodė, kad surengti kūrybiniai užsiėmimai davė daug naudos projekte dalyvavusių senjorų sveikatai, psichinei ir emocinei savijautai. Todėl dar nepasibaigus projektui jau buvo prašoma panašų sumanymą tęsti ir ateityje. Šiemet papildėme projekto veiklas naujomis kūrybinių užsiėmimų temomis, kurios akcentavo žmogaus patyrimus, išgyvenimus, dabartinį gyvenimą bei malonumą kurti ,,čia ir dabar“. Pasak senjorų socialinės globos namų dalyvių buvo nenusakomas smagumas kurti kartu, pabendrauti, patirti kūrybinį džiaugsmą. Projekto metu užsiėmimus vedė Nacionalinės meno premijos laureatė, tapytoja Rūta Katiliūtė, meno terapeutas Mantas Televičius, grafikė Inga Dargužytė, tekstilininkė Jelena Škulienė, edukatorė Sigita Emilė Bausienė.

Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

 

 

 

Projekto vadovė Inga Dargužytė.

Organizatorius: Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla.