Priėmimas

ORIGINALIOS MENO PAŽINIMO PROGRAMOS

VAIKAMS (7 - 11M.) / PAAUGLIAMS (12 - 14M.) / JAUNIMUI (15 - 18M.) / SUAUGUSIEMS

Priimami visi norintys kurti - stojamųjų egzaminų ar kitokios atrankos nėra. Tikime, jog kiekvieno žmogaus kūryba yra unikali ir vertinga, todėl esame pasiruošę suteikti visas sąlygas jai atsiskleisti.

SUTEIKIAMA:
Profesionalių dailininkų vedami užsiėmimai;
Kokybiškos dailės priemonės;
Mokinio pažymėjimas;
Galimybė daugelyje muziejų lankytis nemokamai;
Nuolaidos ARTINN dailės prekių parduotuvėse.

REGISTRACIJA:
Spauskite ant tinkamo pamokų laiko žemiau pateikiamame tvarkaraštyje ir registruokitės. Atsisiųskite sutartį:

REGISTRUOTIS 2022/23 MOKSLO METAMS BUS GALIMA NUO RUGPJŪČIO 1 D.

PASIRINKITE AMŽIAUS GRUPĘ, SPAUSKITE ANT TINKAMO PAMOKŲ LAIKO ir registruokitės:

PASLAUGŲ ĮKAINIAI

VAIKAMS, PAAUGLIAMS, JAUNIMUI:

1 užsiėmimas (2 akademinės val.) per savaitę: 72 EUR / mėnesiui. Nuolaida antram šeimos nariui: 62 EUR / mėnesiui
2 užsiėmimai (4 akademinės val.) per savaitę: 112 EUR / mėnesiui. Nuolaida antram šeimos nariui: 96 EUR / mėnesiui

SUAUGUSIEMS:

1 užsiėmimas (3 akademinės val.) per savaitę: 30 EUR / pamoka

Už dailės pamokas atsiskaitoma pavedimu iki einamojo mėnesio 10 dienos (pavedime būtina nurodyti mokinio vardą, pavardę, apmokėjimo mėnesį)

VŠĮ ,,Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla“
Įmonės kodas: 125813151
Sąskaita: LT537044060001577528, SEB bankas
Adresas: Vilniaus 39/6, LT 01119, Vilnius
Tel.: +370 614 47011, el. p.: info@dailesmokykla.lt

dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu paspaudę ant tinkamo pamokų laiko užpildėte registracijos formą, per keletą darbo dienų gausite registraciją patvirtinantį el.laišką. Jeigu registravotės, tačiau laiško negavote – prašome susisiekti.

Kiekviena grupė dirba pagal atskirą, mokinio amžiui ir kūrybinei patirčiai pritaikytą meno pažinimo programą, todėl renkantis prašome atsižvelgti į grupės aprašymą. Jeigu manote, jog pagal turimus gabumus ir patirtį geriau būtų prisijungti prie kitokios grupės, prašome atsinešti savo kūrybos pavyzdžių ir priimti sprendimą pasitarus su mokytoja.

Suteikiame visas dailės priemones, todėl nieko į pamokas atsinešti nebereikia.

Grupėje mokosi iki 15 mokinių.

Pamokos nevyksta tik šventiniu laikotarpiu nuo Kalėdų iki Naujųjų metų, mokinių vasaros atostogų metu bei per valstybes šventes. Visus likusius mokslo metus, įskaitant rudens, pavasario ir velykų atostogas, dirbame ir laukiame mokinių pamokose.

Norint nutraukti sutartį pakanka pranešti dailės mokytojai ir / arba mokyklos administracijai.