GAMTOS SPALVOS.
NATŪRALIŲ DAŽŲ PASLAPTYS

Atgije-daiktai-apkirpt11a

GAMTOS SPALVOS. NATŪRALIŲ DAŽŲ PASLAPTYS

Leidinys – Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos projekto ,,Gamtos spalvos. Natūralių dažų paslaptys” metodinė medžiaga, skirtas ikimokyklinių ir pradinių klasių mokytojams, dailės mokykloms, dailės būreliams, vaikams ir jų tėvams. Knygelėje pasakojama kaip Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos vaikai gamina dažus iš surinktų įvairių augalų, daržovių, kavos ar arbatos. Pasigamintais dažais margina audinio skiauteles, popierinį margutį ar popieriaus lape vaizduoja Gyvybės medį,  Žemės deivę ir t.t.
Tai – atraktyvi ir vaizdinga metodinė medžiaga skirta smagiems eksperimentams su natūraliai gamtoje sukurtais stebuklais.

LORETA ZDANAVIČIENĖ. GAMTOS SPALVOS. NATŪRALIŲ DAŽŲ PASLAPTYS. Projekto autorė ir leidinio sudarytoja Loreta Zdanavičienė, dizaineris Ignas Dzedulionis, konsultantė Jūratė Stauskaitė,  fotografai Loreta Zdanavičienė, Ignas Dzedulionis. Projekto rėmėjas: Kultūros rėmimo fondas.