ATGIJĘ DAIKTAI

Atgije-daiktai-apkirpta

ATGIJĘ DAIKTAI

Leidinys ,,Atgiję daiktai“ – Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos projekto ,,Mokytojas – mokinys” metodinė medžiaga, skirta mokykloms, dailės būreliams, vaikams ir jų tėvams.
Atsigręžkime į mums nebereikalingus daiktus ir pabandykime patirti daiktų metamorfozę. Neskubėkite atsikratyti daiktų, nemeskite senienų į savartyną. Pasitelkę fantaziją ir išmonę, galite padaryti iš jų naują žaislą, meno objektą ar sukurti paveikslą. Ši knygelė kaip metodinė medžiaga – puiki priemonė Jūsų vaizduotei pasireikšti.

LORETA ZDANAVIČIENĖ. ATGIJĘ DAIKTAI. Projekto autorė ir leidinio sudarytoja Loreta Zdanavičienė, dizaineris Ignas Dzedulionis, konsultantė Jūratė Stauskaitė,  fotografai Loreta Zdanavičienė, Ignas Dzedulionis. Projekto rėmėjas: Kultūros rėmimo fondas.