Parodoje atrinkti mokinių piešiniai, pagal temas vienaip ar kitaip atspindinčias žvilgsnio transformacijos  idėją. Tai ir klasikinis pačių mokinių susidėliotas natiurmortas virstantis dekoratyviomis dėmėmis ar kelių spalvų abstrakcija.

Žmogaus figūra tampanti apibendrintų formų skulptūra, piešiant paslėptą po drapiruote, kai kiekvienam teko pozuoti užsidengus, nematant aplinkos ir susikoncentravus į save. Mokiniai piešė savo atspindžius įvairiuose metaliniuose objektuose ir stebėjo, kaip erdvė ir forma išsikreipia blizgiame sferiniame paviršiuje. Taip pat nagrinėjo žmogaus rankos anatomiją, piešdami griaučių muliažą, gipsinį modelį ir savas rankas. Bei bandė pažvelgti giliau į pasaulį pasitelkę Egipto meną, perspektyvą ir ‘’magiškąją geometriją”. 

Teksto autorė mokytoja Jurga Barilaitė. 

Paroda eksponuojama Vilniaus Mokytojų namų ekspozicijų erdvėje ,,Koridorius“, II aukšte, Vilniaus g. 39.