RAPOLAS GRAŽYS

Rapolas Gražys

Mokyklos direktorius, dizaineris

Rapolas Gražys (g. 1991 m.) – produkto dizaineris, tarptautinio prekės ženklo LAVA DROPS įkūrėjas ir vystytojas.

Baigė industrinio dizaino Bakalauro ir Magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje. Stažavosi Karališkojoje Danijos meno akademijoje. Specializuojasi pramoninių ir vienetinių, inovatyvių bei konceptualių produktų vystyme, aukščiausios klasės garso muzikos instrumentų bei High-End technikos kūrime.

Rapolas Gražys 2014 metais įkūrė prekės ženklą LAVA DROPS, kuris jungia garso ir technologijų bei dizaino bendradarbiavimą. Po šiuo ženklu kuria ekskliuzyvinius funkcinius meno kūrinius – styginius muzikos instrumentus, kuriais groja tokie žinomi muzikantai kaip: Jack White (White Stripes), Andrius Mamontovas, Lora Kmieliauskaitė, Robertas Semeniukas, In Two We Break, Paul Davids, Kfir Ochaion ir kt. Lava Drops instrumentais taip pat yra groję: Tommy Emmanuel, Dominic Miller (Sting), Steve Morse (Deep Purple), Robin Finck (Guns’n’Roses), Bill Frisell.

Rapolo Gražio kūryba yra įtraukta į Lietuvos dizaino istoriją, o jo darbai nuolat pristatomi pasaulinėse šiuolaikinio meno, muzikos ir inovacijų parodose bei muziejuose. Tarp kitų apdovanojimų R. Gražys yra laimėjęs ir 2 pasaulinius Red Dot Design apdovanojimus už savo kūrybą.

Mokykloje dirba nuo 2016 metų. Nuo 2021 metų – mokyklos direktorius.

www.lava-drops.com
www.rapolasgrazys.com