Dailės pamokos vaikams (7 – 11 m.)

DAILĖS PAMOKOS VAIKAMS (7-11 m.)

Remdamiesi „laisvos asmenybės ugdymo menu” filosofija, į meno pasaulį įžengti vaikus kviečiame per žaismingą ir įspūdžių kupiną kūrybinį procesą. Kūrybiškumas skatinimas naudojant modernias dėstymo metodikas, pasitelkiant didelę suteikiamų dailės priemonių įvairovę bei integruojant muziką, teatrą, animaciją, pasaulio istoriją, geografiją, gamtos pažinimą, etiką ir t.t.

Svarbi programos dalis – meno laikotarpių, stilių, žanrų bei žymiausių pasaulio ir Lietuvos dailininkų pažinimas. Siekdami puoselėti vaikų susidomėjimą daile, meno istorijos mokomasi „gyvai“ – ne per „sausas“ teorines žinias, o per vaikišką vaizduotę audrinančias, smagias ir netikėtas kūrybines užduotis, kokybišką ir profesionaliai pateikiamą vaizdinę medžiagą bei įtraukiantį, vaizdingą pasakojimą.

Pamokų metu tapoma, piešiama, lipdoma, kuriami koliažai, įvairiausi trimačiai meno objektai. Nuolat rengiamos teminės vaikų kūrinių parodos, mokiniai supažindinami su parodomis ir renginiais Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės galerijoje.

1 užsiėmimas per savaitę (2 akademinės val.): Mokestis 84 Eur / mėnesiui

Nuolaida taikoma antram šeimos vaikui: 76 EUR / mėnesiui. Esant pageidavimui, galima eiti du kartus per savaitę (pas kitą mokytoją), mokestis: 144 EUR / mėnesiui.

SUTEIKIAMA:
Profesionalių dailininkų vedami užsiėmimai;
Kokybiškos dailės priemonės;
Mokinio pažymėjimas;
Galimybė daugelyje muziejų lankytis nemokamai;
Nuolaidos ARTINN dailės prekių parduotuvėse.

REGISTRACIJA IR NAUJAS PAMOKų tvarkaraštis 24/25 mokslo metams
bUS PASKELBTAS LIEPOS PABAIGOJE

PAMOKŲ TVARKARAŠTIs

Žvaigždute (*) pažymėtos grupės – tęstinės, t.y. ne pirmus metus lankantiems / daugiau kūrybinės patirties turintiems mokiniams, nepažymėtos – naujiems mokiniams. 

SPAUSKITE ANT TINKANČIOS PAMOKOS PAVADINIMO IR REGISTRUOKITĖS

Dėstytojai

Kūrinių galerija