Dailės pamokos vaikams (7 – 11 m.)

DAILĖS PAMOKOS VAIKAMS (7-11 m.)

Remdamiesi „laisvos asmenybės ugdymo menu” filosofija, į meno pasaulį įžengti vaikus kviečiame per žaismingą ir įspūdžių kupiną kūrybinį procesą. Kūrybiškumas skatinimas naudojant modernias dėstymo metodikas, pasitelkiant didelę suteikiamų dailės priemonių įvairovę bei integruojant muziką, teatrą, animaciją, pasaulio istoriją, geografiją, gamtos pažinimą, etiką ir t.t.

Svarbi programos dalis – meno laikotarpių, stilių, žanrų bei žymiausių pasaulio ir Lietuvos dailininkų pažinimas. Siekdami puoselėti vaikų susidomėjimą daile, meno istorijos mokomasi „gyvai“ – ne per „sausas“ teorines žinias, o per vaikišką vaizduotę audrinančias, smagias ir netikėtas kūrybines užduotis, kokybišką ir profesionaliai pateikiamą vaizdinę medžiagą bei įtraukiantį, vaizdingą pasakojimą.

Pamokų metu tapoma, piešiama, lipdoma, kuriami koliažai, įvairiausi trimačiai meno objektai. Nuolat rengiamos teminės vaikų kūrinių parodos, mokiniai supažindinami su parodomis ir renginiais Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės galerijoje.

REGISTRUOTIS 2022/23 MOKSLO METAMS BUS GALIMA NUO RUGPJŪČIO 1 D.

1 užsiėmimas per savaitę (2 akademinės val.): Mokestis 72 Eur / mėnesiui

Nuolaida taikoma antram šeimos vaikui: 62 EUR / mėnesiui. Esant pageidavimui galima eiti du kartus per savaitę, mokestis: 112 EUR /mėnesiui.

SUTEIKIAMA: Profesionalių dailininkų vedami užsiėmimai; Kokybiškos dailės priemonės; Mokinio pažymėjimas; Galimybė daugelyje muziejų lankytis nemokamai; Ypatingos nuolaidos ARTINN dailės prekių parduotuvėse. Už dailės pamokas atsiskaitoma pavedimu iki einamojo mėnesio 10 d.

SPAUSK ANT TINKANČIO PAMOKŲ LAIKO IR REGISTRUOKIS:

Dėstytojai

Kūrinių galerija