Dailės pamokos suaugusiems

DAILĖS PAMOKOS SUAUGUSIEMS

Čia laukiamas kiekvienas menu ir kūryba susidomėjęs, bet kokio išsilavinimo ir amžiaus (nuo 18m.) mokinys. Ankstesnė patirtis – nesvarbi, kadangi dirbama individualiai, atsižvelgiant į skirtingus kiekvieno poreikius. Pradedantieji supažindinami su tapybos, piešimo ir grafikos pagrindais, o norintiems daugiau iššūkių siūloma išmėginti sudėtingesnes grafikos technikas, tapyti ant didesnio formato drobių ir kitokių paviršių, išbandyti aliejinę tapybą.

Užsiėmimai orientuoti į meno pažinimą tiesiogiai per kūrybinį procesą, vykstantį studijoje ir už jos ribų. Kūrybos laisvė ir spontaniški eksperimentai derinami su rimtesnėmis, naudingomis užduotimis, natūros studijavimu.

Čia sukurti darbai niekuomet nebūna vienodi, išryškinamas autoriaus individualumas, skatinami originalūs ir asmeniški kūrybiniai sprendimai. Kiekvienas mokinys, padedamas dailininko-profesionalo, čia žengia savo autentišku kūrybiniu keliu.

Taip pat rengiamos kūrinių peržiūros, grupinės parodos.

1 užsiėmimas per savaitę (3 akademinės val.): Mokestis 35 Eur / pamoka

SUTEIKIAMA:
 Profesionalių dailininkų vedami užsiėmimai;
Kokybiškos dailės priemonės;
Mokinio pažymėjimas;
Galimybė daugelyje muziejų lankytis nemokamai;
Nuolaidos ARTINN dailės prekių parduotuvėse.

REGISTRACIJA IR NAUJAS PAMOKų tvarkaraštis 24/25 mokslo metams
bUS PASKELBTAS LIEPOS PABAIGOJE

PAMOKŲ TVARKARAŠTIs

SPAUSKITE ANT TINKANČIOS PAMOKOS PAVADINIMO IR REGISTRUOKITĖs

Dėstytojai

Kūrinių galerija