Dailės pamokos paaugliams (12 – 14 m.)

DAILĖS PAMOKOS PAAUGLIAMS (12-14 m.)

Pagrindinis programos tikslas – padėti visokeriopai atsiskleisti paauglio kūrybiškumui ir nuvyti klaidų bei „nemokėjimo“ baimę. Paaugliai kviečiami pažinti save per kūrybą, susitelkiant ne į žūtbūtinį rezultato siekimą, o nuoširdų mėgavimąsi procesu. Siekiame puoselėti mokinio susidomėjimą menu ir kūryba, todėl stengiamės, jog pamokose būtų patiriamas džiaugsmas, o mokinys, sulaukdamas mokytojo ir grupės draugų palaikymo, jaustųsi laisvas išreikšti savo kūrybines idėjas. Kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys, skatinamas pasitikėjimas savimi ir savo kūrybiškumu.

Pamokų metu piešimas derinamas su tapyba iš natūros ir fantazijos, supažindinama su įvairiomis grafikos technikomis. Temos bei jų emocinis krūvis pastoviai kinta, siekiant rimties, susikaupimo ir žaismingumo, atsipalaidavimo dermės. Mokiniai supažindinami su įdomiausiomis parodomis ir muziejų ekspozicijomis, yra skatinami ugdyti individualų santykį su kultūros reiškiniais ir meno objektais.

Praktiniai užsiėmimai neatsiejami nuo meno ir pasaulio istorijos, psichologijos, kultūrinės įvairovės ir gamtos pažinimo. Ugdomas atvirumas pasauliui ir žmonėms, gebėjimas su meile ir pagarba priimti tiek aplinkinių, tiek savo paties autentiškumą.

1 užsiėmimas per savaitę (2 akademinės val.): Mokestis 84 Eur / mėnesiui

2 užsiėmimai per savaitę (4 akademinės val.): Mokestis 144 EUR / mėnesiui

Nuolaida taikoma antram šeimos nariui: 76 EUR / mėnesiui (1 užsiėmimas per savaitę), 136 EUR / mėnesiui (2 užsiėmimai per savaitę)

SUTEIKIAMA:
Profesionalių dailininkų vedami užsiėmimai;
Kokybiškos dailės priemonės;
Mokinio pažymėjimas;
Galimybė daugelyje muziejų lankytis nemokamai;
Nuolaidos ARTINN dailės prekių parduotuvėse.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIs

Dailė paaugliams: atskiros grupės lankantiems 1 arba 2 kartus per savaitę. Norint geriau įsisavinti programą, rekomenduojame rinktis lankymą 2 kartus per savaitę.
Dizainas paaugliams: lankymas 1 kartą per savaitę. Programą galima rinktis ir kaip papildomą, derinant su Daile paaugliams.

Raidėmis (A, B, C, D, E) pažymėtos grupės – lankantiems 2 kartus per savaitę.
Žvaigždute (*) pažymėtos grupės – tęstinės, t.y. ne pirmus metus lankantiems / pažengusiems mokiniams, nepažymėtos – naujiems mokiniams.
Pvz. Dailė paaugliams (A): naujų mokinių grupė pirmadieniais + trečiadieniais, 15:30, studija 315, mokytoja Agnė Jonkutė.

SPAUSKITE ANT TINKANČIOs PAMOKos pavadinimo IR REGISTRUOKITĖS

Dėstytojai

Kūrinių galerija