Dailės pamokos jaunimui (15 – 18 m.)

DAILĖS PAMOKOS JAUNIMUI (15-18 m.)

Programa orientuota į intensyvų kūrybinio mąstymo ugdymą. Formuojami įgūdžiai pažinti save bei pasaulį per kūrybą, atrasti šios autentiškumą, stipriąsias puses ir iš to gimstantį pasitikėjimą savimi. Skiriama daug individualaus dėmesio kiekvienam mokiniui, nuolat aptariamas progresas.

Pamokose aktyviai nagrinėjami estetiniai ir filosofiniai klausimai, mokiniai kviečiami per savo kūrybą reaguoti ir atliepti supantį pasaulį, analizuoti žymius meno kūrinius, stebėti aplinką ir įžvelgti paveikslą kasdienybėje. Programa remiasi giliu meno istorijos, dailės žanrų, technikų ir priemonių įvairovės pažinimu, originaliais kūrybinio mąstymo pratimais.

Svarbi pamokų veikla – eskizavimas iš natūros ir fantazijos, mokymasis greitai „perprasti“ matomą arba sugalvotą vaizdą ir lengvai perkelti šio esmę ant popieriaus. Daug dėmesio skiriama kompozicijai, tapybai, spalvų teorijai, mokiniai supažindinami su įvairiomis grafikos technikomis, lankomos ir aptariamos įdomiausios parodos Vilniuje.

Taip pat siūlome atskirą akademinio piešimo programą, ypač naudingą ruošiantis stojamiesiems egzaminams meno srityje (tapyba, grafika, architektūra, dizainas).

REGISTRUOTIS 2022/23 MOKSLO METAMS BUS GALIMA NUO RUGPJŪČIO 1 D.

1 užsiėmimas per savaitę (3 akademinės val.): Mokestis 72 Eur / mėnesiui

2 užsiėmimai per savaitę (4 akademinės val.): Mokestis 112 EUR / mėnesiui

Nuolaida taikoma antram šeimos nariui: 62 EUR / mėnesiui.

SUTEIKIAMA: Profesionalių dailininkų vedami užsiėmimai; Kokybiškos dailės priemonės; Mokinio pažymėjimas; Galimybė daugelyje muziejų lankytis nemokamai; Ypatingos nuolaidos ARTINN dailės prekių parduotuvėse. Už dailės pamokas atsiskaitoma pavedimu iki einamojo mėnesio 10 d.

SPAUSK ANT TINKANČIO PAMOKŲ LAIKO IR REGISTRUOKIS:

Dėstytojai

Kūrinių galerija