Dailės pamokos jaunimui (15 – 18 m.)

DAILĖS PAMOKOS JAUNIMUI (15-18 m.)

Programa orientuota į intensyvų kūrybinio mąstymo ugdymą. Formuojami įgūdžiai pažinti save bei pasaulį per kūrybą, atrasti šios autentiškumą, stipriąsias puses ir iš to gimstantį pasitikėjimą savimi. Skiriama daug individualaus dėmesio kiekvienam mokiniui, nuolat aptariamas progresas.

Pamokose aktyviai nagrinėjami estetiniai ir filosofiniai klausimai, mokiniai kviečiami per savo kūrybą reaguoti ir atliepti supantį pasaulį, analizuoti žymius meno kūrinius, stebėti aplinką ir įžvelgti paveikslą kasdienybėje. Programa remiasi giliu meno istorijos, dailės žanrų, technikų ir priemonių įvairovės pažinimu, originaliais kūrybinio mąstymo pratimais.

Svarbi pamokų veikla – eskizavimas iš natūros ir fantazijos, mokymasis greitai „perprasti“ matomą arba sugalvotą vaizdą ir lengvai perkelti šio esmę ant popieriaus. Daug dėmesio skiriama kompozicijai, tapybai, spalvų teorijai, mokiniai supažindinami su įvairiomis grafikos technikomis, lankomos ir aptariamos įdomiausios parodos Vilniuje.

Taip pat siūlome atskirą akademinio ir laisvojo piešimo programą, ypač naudingą ruošiantis stojamiesiems egzaminams meno srityje (tapyba, grafika, architektūra, dizainas).

1 užsiėmimas per savaitę (2 akademinės val.): Mokestis 84 Eur / mėnesiui

2 užsiėmimai per savaitę (4 akademinės val.): Mokestis 144 EUR / mėnesiui

Nuolaida taikoma antram šeimos nariui: 76 EUR / mėnesiui (1 užsiėmimas per savaitę), 136 EUR / mėnesiui (2 užsiėmimai per savaitę)

SUTEIKIAMA:
Profesionalių dailininkų vedami užsiėmimai;
Kokybiškos dailės priemonės;
Mokinio pažymėjimas;
Galimybė daugelyje muziejų lankytis nemokamai;
Ypatingos nuolaidos ARTINN dailės prekių parduotuvėse.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIs

Dailė jaunimui: visos grupės – lankantiems 2 kartus per savaitę.
Akademinis ir laisvasis piešimas jaunimui: bendros grupės lankantiems 1 arba 2 kartus.
Dizainas jaunimui: lankymas 1 kartą per savaitę.

Raidėmis (A, B, C, D, E) pažymėtos grupės – lankantiems 2 kartus per savaitę.
Žvaigždute (*) pažymėtos grupės – tęstinės, t.y. ne pirmus metus lankantiems / pažengusiems mokiniams, nepažymėtos – naujiems mokiniams.
Pvz. Dailė jaunimui ( A ) * : tęstinė grupė pirmadieniais + trečiadieniais, 17:00, studija 414, dėstytoja Kristina Norvilaitė.

Akademinio piešimo, dizaino ir suaugusiųjų grupės – mišrios, tinkamos ir naujokams, ir pažengusiems.

SPAUSKite ANT TINKANČIOs PAMOKos pavadinimo IR REGISTRUOKItės

Dėstytojai