Jūratės Stauskaitės Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla ir Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija ir skelbia – kūrybinių vasaros stovyklų tornadas jau čia!

Pusdienio ir dienos stovyklos

Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykloje vykstančios kūrybinės dienos vasaros stovyklos moksleiviams šiemet pasipildys ir pačiais mažiausiais (3-6 m.) vaikais.
Čia nuotaikingai ir spalvingai praleisime vieną-kitą vasaros atostogų savaitę, lankysimės muziejuose, Vilniaus žaliose erdvėse ir dar neatrastame miesto senamiestyje.
Paruošėme Jums įvairių įspūdingų programų, kurios padės atrasti nežinomas meno paslaptis, susipažinsime su negirdėtomis kūrybos technologijomis ir neišbandytomis darbo priemonėmis.

Išvažiuojamoji kūrybinė vasaros stovykla

Vasaros įkarštyje (liepos 1-10 d.) drąsiausieji ir smalsiausieji paaugliai ir jaunimas (12-15 m.) kviečiami į įspūdingą nuotykį vasaros stovykloje Kaltanėnuose, ugdymo ir turizmo centre (Švenčionių raj.).

SVARBIAUSIA – IEŠKOSIME IR BŪTINAI ATRASIME KŪRYBIŠKUMO „ŽVĖRĮ“ KIEKVIENAME IŠ JŪSŲ!
TAD SKUBĖKITE – VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

1Pusdienio stovyklos 3 – 6 m. vaikams

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje kūrybiškumo inkubatoriuje “Galeriukas” (Vilniaus g. 39, Vilniaus mokytojų namuose)
Net 3 programos!

PLAČIAUPusdienio stovyklos 3-6 m. vaikams

2Dienos stovyklos 7 – 12 m. vaikams

Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykloje (Vilniaus g. 39, Vilniaus mokytojų namuose)
Net 5 programos!
PLAČIAUDienos stovyklos 7-12 m. vaikams

3Kūrybinė stovykla paaugliams ir jaunimui 12 – 15 m.

Liepos 1 – liepos 10 dienomis Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre, Švenčionių raj.

PLAČIAUKūrybinė stovykla 12-15 m. paaugliams ir jaunimui