PROGRAMA VAIKAMS (nuo 7-10 metų)

Čia siūloma asmenybės ugdymo menu praktika. Kūrybiškumas skatinimas panaudojant modernias metodikas ir šiuolaikines darbo priemones. Menų integracijos taikomas principas jungiantis su muzika, teatru, šokiu, foto menu, animacija, dizainu. Didelis dėmesys skiriamas meno istorijos pažinimui vaikams priimtinu būdu (,,Meno istorija gyvai“). Vaikai dalyvauja projektuose, konkursuose, nuolat rengiamos tematinės parodos, išsamiai supažindinama su parodomis ir renginiais Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės galerijoje. Užsiėmimus veda mokytojai: Jurga Barilaitė, Inga Dargužytė, Jelena Škulienė, Sigita Morkūnaitė, Loreta Zdanavičienė.

1 užsiėmimas per savaitę:
2 akademinės val.
Mokestis 56 EUR./mėnesiui

2018/2019 M. M. TVARKARAŠTIS

Nuolaidos taikomos antram šeimos vaikui ir papildomam užsiėmimui (jau lankant dailės pamokas) + 48 EUR./mėnesiui. Už dailės pamokas atsiskaitoma pavedimu iki einamojo mėnesio 10 d. Esant pageidavimui, galima eiti du kartus į savaitę arba papildomai lankyti keramikos užsiėmimus.

Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos rekvizitai:
VŠĮ ,,Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla“
Įmonės kodas: 125813151
Sąskaita: LT537044060001577528, SEB bankas