PROGRAMA PAAUGLIAMS (nuo 11 iki 14 metų)

Pagrindinis programos tikslas sutelkti dėmesį į kūrybinį procesą, kurio rezultatas nebūtinai turi būti svarbiausias. Praktiniai užsiėmimai neatsiejami nuo pasaulėžiūros, gyvenimo būdo, istorijos, filosofijos ir religijos pažinimo. Ugdomas atvirumas pasauliui, žmonėms, gamtai ir kultūrai.  Piešimas derinamas su tapyba iš natūros ir fantazijos. Temos bei jų emocinis krūvis pastoviai kinta, siekiant maksimalaus susikaupimo ir žaismingumo derinimo. Mokiniai pastoviai supažindinami su įdomiausiomis parodomis, muziejų ekspozicijomis, etc., yra skatinami ugdyti individualų santykį su kultūros reiškiniais ir objektais. Užsiėmimus veda mokytojai: tarpdisciplininio meno atstovė, tapytoja Jurga Barilaitė, grafikė Inga Dargužytė, tapytoja Sigita Morkūnaitė, tekstilininkė Jelena Škulienė.

1 užsiėmimas per savaitę:
2 akademinės val.
Mokestis 56 Eur./mėnesiui

2 užsiėmimai per savaitę:
4 akademinės val.
Mokestis 88 EUR./mėnesiui

2018/2019 M. M. TVARKARAŠTIS

Norint išsamiai įsisavinti programą siūlome lankyti 2 kartus savaitėje. Nuolaidos taikomos antram šeimos vaikui ir papildomam užsiėmimui (jau lankant dailės pamokas) + 48 EUR./mėnesiui. Už dailės pamokas atsiskaitoma pavedimu iki einamojo mėnesio 10 d. Atsiskaitant pavedimu, į paskirties skiltį reikia įrašyti mokinio vardą, pavardę ir mėnesį, už kurį apmokamos pamokos.

Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos rekvizitai:
VŠĮ ,,Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla“
Įmonės kodas: 125813151
Sąskaita: LT537044060001577528, SEB bankas