Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje gegužės 13-18 dienomis vyksta Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos paauglių grupių kūrybinių darbų peržiūra-paroda. Pirmą kartą mokyklos istorijoje peržiūra vyksta kaip paroda.

Džiaugiamės atradę jaunų žmonių pasaulius. Auga nemažas būrys talentingų asmenybių, įdomiai mąstančių, matančių pasaulį savaip, kurį atskleidžia per savo asmeninį patyrimą, lakią vaizduotę.

Mokytojai taip pat įdėjo nemažą indėlį dirbdami su jais, siekdami kūrybinio rezultato, pateikdami tokias temas, kurios verčia mąstyti, analizuoti aplinką, įsivaizduoti esamą ir išgalvoti neesamą, gebėti vaizduoti, sudėlioti pagrindinius meno principus, mokytis piešti, laisvai mąstyti ir kurti.

Paauglių grupių mokytojos Inga Dargužytė, Jurga Barilaitė ir Sigita Morkūnaitė.

Peržiūra-paroda – atvira visiems. Kviečiame apsilankyti!