Pavasario kūrybinė dienos stovykla ,,LaPrimavera“ 7-11 m. vaikams

2019 m. balandžio mėn. startavo pavasario kūrybinė dienos stovykla ,,LaPrimavera“ (Pavasaris). Pavasarinio įkvėpimo dalyviai  sėmėsi iš garsiausių dailininkų kūrybos. Šį kartą italų Renesanso tapytojo S. Botičelio, austrų dailininko simbolisto  G. Klimto,  rusų peizažisto I. Levitano, postimpresionisto V. Van Gogo kūryba įkvėpė kurti, improvizuoti.

Vasaros kūrybinės dienos stovyklos ,,Vėjas“ 7-11 m. vaikams

Vasaros dienos stovyklos organizuojamos jau gerą dešimtmetį. Penkias vasaros savaites (nuo birželio mėn. iki liepos mėn. vidurio) dalyviai kuria, eksperimentuoja, improvizuoja, lanko įdomiausias Vilniaus miesto vietas, mąsto netradiciškai, žaidžia, susipažįsta su meno stiliais, technikomis, klasikinio ir šiuolaikinio meno pasauliu, gaudo modernius vėjus Vilniaus miesto muziejuose, galerijose. Programos labai įvairios ir skirtingos.

Kūrybinė dienos stovykla  Kaltanėnuose, Ugdymo ir turizmo centre, Švenčionių raj. (12-15 m.)

Nuo pirmųjų mokyklos įsikūrimo metų vasaros kūrybinės stovyklos vyksta Kaltanėnuose (pradžia 1992 m.), Švenčionių raj. Aukštaitijos nacionaliniame parke, prie Žeimenos upės, Labanoro girios pašonėje Kaltanėnuose savaitę atostogauja ir kuria skirtingo amžiaus paaugliai ir jaunimas. Inicijuoti skirtingų mokytojų čia aktyviai generuojami meniniai – kūrybiniai procesai: vasaros akademijos, žemės meno akcijos, ekskursijos, parodos, ir žinoma poilsis.
Pirmosios stovyklos įsikūrė tiesiog prie ežero, paprastuose mediniuose nameliuose ant ežero kranto. Vėliau Kaltanėnų mokykla, apgyvendinusi mokinius mokyklos bendrabutyje sukūrė geras sąlygas ilsėtis ir kurti.  Vasaros stovyklos tapo puikia galimybe mokiniams išbandyti ir realizuoti savo kūrybinius sumanymus tiesiog gamtoje. Jiems patrauklus eskizavimas, etiudų tapymas, akvarelės liejimas, ekskursijos į netoliese esančius kaimus, etnografines sodybas, muziejus, susitikimai su vietos rašytojais, dailininkais, kaimo bendruomene ir svarbiausia bendrystė bei kūrybiškas laisvalaikis.