Jelena ŠKULIENĖ

Jelena Škulienė (g. 1982 m.) įgijo psichologinį išsilavinimą Vilniaus Universitete, po to baigė tekstilės specialybę Vilniaus dailės akademijoje. Dirbusi su negalia turinčiais vaikais Žygimanto Augustino pagrindinėje mokykloje pagal integracijos programą ir savanore Vaikų Linijoje.

,,Aplinka ir žmonės esantys šalia tampa inspiracija darbo procesui. Svarbu, kad jie būtų daugiau arba mažiau įtraukti į darbo rezultatą/procesą. Šiuo metu daugiausia domiuosi laiko trūkumo problema bei veiksniais, tiek asmens vidiniais, tiek išoriniais, galinčiais paskatinti šio fenomeno atsiradimą arba padedančiais jį įveikti. Tačiau vienu svarbiausiu dalyku, tampančiu priešprieša laiko trūkumui, lieka ištikimybė rankų darbo tekstilei bei audimui, kuriuos sunkiai beatpažįstame ir mokame „skanauti“ technologinių galimybių pasaulyje“ – sako Jelena.

Mokykloje dirba nuo 2014 metų.

www.juostutakas.lt
www.nerlaiko.lt