Goda Lukaitė (g. 1990 m.) – jaunosios kartos tapytoja.  Ji mokėsi Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje, Vilniaus dailės akademijoje  baigė freskos – mozaikos magistrantūrą.

Surengusi ne vieną personalinę parodą. Svarbiausios iš jų „Mano vidinis miestas“ -„Pamėnkalnio“ galerijoje, „Vis kitos vietos“- Vilniaus Vaikų ir jaunimo meno galerijoje. Nuo 2017 m. – Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Jaunojo tapytojo 2015 m. publikos prizo laimėtoja, viena iš Tapybos maršrutizatorių 2018 m. dalyvių. Aktyviai dalyvauja parodose, bei įvairiuose projektuose nuo 2013 metų.

Jos pagrindiniai kūrybos motyvai: užmirštos, neužimtos vietos, erdvės, didelio formato paveikslai.  Tapyboje svarbu profesionalumas, nuoširdumas, savitumas. Kuria instaliacijas.

Mokykloje dirba nuo 2019 metų. Dėsto  vaikų ir suaugusiųjų grupėms.

www.godalukaite.com