GODA LUKAITĖ

Dėstytoja, TAPYTOJA

Goda Lukaitė (g. 1990 m.) – jaunosios kartos tapytoja.  Ji mokėsi Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje, Vilniaus dailės akademijoje  baigė freskos – mozaikos magistrantūrą.

Surengusi ne vieną personalinę parodą. Svarbiausios iš jų „Mano vidinis miestas“ -„Pamėnkalnio“ galerijoje, „Vis kitos vietos“- Vilniaus Vaikų ir jaunimo meno galerijoje. Nuo 2017 m. – Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Jaunojo tapytojo 2015 m. publikos prizo laimėtoja, viena iš Tapybos maršrutizatorių 2018 m. dalyvių. Aktyviai dalyvauja parodose, bei įvairiuose projektuose nuo 2013 metų.

Pagrindiniai kūrybos motyvai: užmirštos, neužimtos vietos, erdvės, didelio formato paveikslai.  Tapyboje svarbu profesionalumas, nuoširdumas, savitumas. Kuria instaliacijas.

Mokykloje dirba nuo 2019 metų.