Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla – ne pelno siekianti organizacija. Menas – puikus būdas skaitinti ir auginti asmenybės kūrybiškumą.

Sugaišite tik kelias minutes užpildydami formą.

Visos sukauptos lėšos bus skirtos Jūsų vaiko kūrybiškumo puoselėjimui, inovatyvesnių meninių veiklų organizavimui, taip pat neturtingai gyvenančių šeimų vaikų įtraukimui į meno užsiėmimus.

ATMINTINĖ: NUO KO PRADĖTI?

• Prašymas VMI pateikiamas kartu su metine pajamų deklaracija.
  • 2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR0512 v.4) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba VMI atstovybėje.
  • Paramos gavėjo identifikacijos numeris 125813151 Gavėjo tipas – 2. Pateikimo kopijas prašome pristatyti el. paštu: info@dailesmokykla.lt

KITI GALIMI BŪDAI

• Elektroniniu būdu per EDS prisijungus per tinklapį http://deklaravimas.vmi.lt. Skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą, pasirinkite formą Prašymas skirti paramą.
  • Per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite parsisiųsti iš App Store ar Google play.
  • Užpildydami FR0512 formą bei nusiųsdami ją į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257, Druskininkai arba nunešdami ją į artimiausią mokesčių inspekcijos skyrių. Būtina pridėti asmens tapatybės dokumento kopiją.

Svarbūs duomenys:

Paramos gavėjo pavadinimas: VšĮ „Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla“

Paramos gavėjo identifikacinis numeris: 125813151

Mokestinis laikotarpis: 2018

Gavėjo tipas: 2

Mokestinės dalies dydis – 2 proc.

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂
Pasidalinkite su draugais