NAUJA PARODA ,,ATEINU PIEŠTI“

2018 10 08 – 12 03

Vilniaus mokytojų namų ekspozicijų erdvėje ,,Koridorius“ eksponuojama Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos (vadovė Jūratė Stauskaitė ) vaikų darbų paroda (7-11 m). Pasigrožėti galima jau šių mokslo metų pirmaisiais kūrybiniais rezultatais. Piešiniai sukurti Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos studijose atskleidžia vaikų (7-11 m.) kūrybiškumą, originalumą, savotišką mąstyseną ir požiūrį į pasaulį: vaizduojami gamtos motyvai, metų laikas – ruduo, jo gėrybės (piešiniai iš natūros) ir pirmieji tikrai drąsūs spalvingi potėpiai, rankų ir batų atspaudai ant popieriaus, baimės nugalėjimas. 

 


Mokytojai: Jurga Barilaitė, Inga Dargužytė, Jelena Škulienė, Sigita Morkūnaitė, Loreta Zdanavičienė.
Parodą parengė Inga Dargužytė ir Mantas Televičius.
KVIEČIAME!

Pasidalinkite su draugais