Projektas ,,Gyvenimas yra gražus. Aš kuriu“ tęsiasi. Šį kartą jame dalyvauja Senjorų socialinės globos namų ir specialiųjų globos namų ,,Tremtinių namai“ gyventojai.
Įgyvendinto projekto pirmasis etapas 2017 metais parodė, kad surengti kūrybiniai užsiėmimai davė daug naudos projekte dalyvavusių senjorų sveikatai, psichinei ir emocinei savijautai. Todėl dar nepasibaigus projektui jau buvo prašoma panašų sumanymą tęsti ir ateityje. Šiemet papildydami projekto veiklas sudarėme naują kūrybinių užsiėmimų planą, kuris akcentuoja žmogaus patyrimus, išgyvenimus, dabartinį gyvenimą bei malonumą kurti ,,čia ir dabar“. Pasak senjorų socialinės globos namų dalyvių yra nenusakomas smagumas pabūti kartu, pabendrauti, patirti kūrybinį džiaugsmą. Projekto metu užsiėmimus vedė Nacionalinės meno premijos laureatė, tapytoja Rūta Katiliūtė, meno terapeutas Mantas Televičius, grafikė Inga Dargužytė, tekstilininkė Jelena Škulienė.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

 

 

 

Projekto vadovė Inga Dargužytė.

Organizatorius: Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla.

Pasidalinkite su draugais