KERAMIKA VAIKAMS su keramike Dalia Gentvainyte

 

 

,,JUNGTYS“ su tekstilininke Jelena Škuliene

Programoje derinamos skirtingų dailės (ir ne tik) krypčių jungtys, paliekant jaunai asmenybei galimybę išbandyti įvairias technikas, mokymosi ir pažinimo būdus. Skatinamas kūrybiškas ir kritinis mąstymas, stebėjimo ir analizės gebėjimai. Iš keturių užsiėmimų per mėnesį, vienas bus skirtas meno istorijai, interaktyviai edukacijai: muziejų, galerijų lankymui.

 

 

,,KŪRYBINIAI UŽSIĖMIMAI ŠEIMOMS“
su dailininke – tapytoja Sigita Morkūnaite

Nauja programa visai šeimai sujungia dailę, žaidimą ir šeimos bendrystę, siūlydama prie balto popieriaus lapo susiburti visiems: tėvams, vaikams, seneliams. Pagrindinis programos tikslas – atskleisti ypatingą šeimos santykių kokybės ir bendros kūrybinės veiklos ryšį, sutelkiant dėmesį į darbo procesą, kurio rezultatas – nebūtinai svarbiausias. Kiekvieno užsiėmimo metu šeimoms skiriama nauja tapybos arba piešimo užduotis, neretai turinti žaidimo ar dailės terapijos elementų, skatinanti efektyvų bendradarbiavimą, gilesnį vienas kito pažinimą bei pasitikėjimą tarp šeimos narių. Kūrybinio darbo metu išradingai nagrinėjamos ne tik tarpusavio santykių, pasaulėžiūros ar gyvenimo būdo, bet ir gamtos, mitologijos, istorijos, prisiminimų, sapnų ir fantazijų temos.

Pasidalinkite su draugais