Vilniaus Mokytojų namų II aukšto parodinėje erdvėje ,,Koridorius“, Vilniaus g. 39/6 eksponuojama Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos paauglių grupių paroda ,,Platforma“.

Parodoje rodomi 2017-2018 mokslo metais sukurti piešiniai, eskizai, tapybos kūriniai, plakatai, įvairios kompozicinės užduotys. Ypatingai  kūriniuose išryškėja kūrėjo vidinis pasaulis: jis analizuoja laiko pokyčius (tema ,,Laikas“), egzistencijos ir asmenybės virsmo, fizinius ir emocinius pokyčius (,,Kūnas“), daugiau išgyvenimų ir jausmų (,,Iliuzija“), savęs suvokimo, bando atrasti individualius savo būties dėsnius, ieško savęs.  Kūriniuose galima įžvelgti  įvairių pažiūrų pasirinkimo galimybių, pasvarstymų žmogaus būties tema (,,Laiptai“, plakatas  su mano paties portretu ir sentencija, natūros studijos ir t.t.).

Paroda vyks iki rugsėjo 30 dienos. Kviečiame apsilankyti!

Paauglių mokytojos: Jurga Barilaitė, Inga Dargužytė.

 

 

Pasidalinkite su draugais