NUO RUDENS NAUJA PROGRAMA! 

DIZAINO PROGRAMA SU DIZAINERIU RAPOLU GRAŽIU.

Rapolas Gražys baigė idustrinio dizaino Magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje. Stažavosi Karališkojoje Danijos meno akademijoje.

Rapolas Gražys dirba ir kuria produkto/ industrinio dizaino/ prekės ženklo  srityse žymioms užsienio ir Lietuvos įmonėms. Jo veikla apima muzikinių instrumentų, Hi-End audio technikos, instaliacijų, technologijos bei produkto dizaino sugretinimo sritis.

Gražio sukurtas prekinis ženklas pavadinimu ,,LAVA”, siekia apjungti garso bei dizaino ryšį.  Rapolas Gražys LAVA ženklu pristato unikalius ir šiuolaikiškus elektrinius styginius instrumentus pavadinimu LAVA DROPS, kurių galimybės, gamybos technologija bei naudojamos medžiagos kuria unikalų reiškinį muzikos ir dizaino industrijoje (pirmieji LAVA DROPS linijos instrumentai, tai itin patogios ir universalios elektrinės gitaros pritaikytos atlikti tam tikras funkcijas. Beskirnės gitaros skirtos išgaut mikrotonalinį skambėsį, MIDI lazerio technologija valdomos gitaros.  Gitara pagaminta iš juodojo gintaro ir t.t. Šios gitaros jau įvertintos pasaulinio lygio muzikantų tokių kaip: Tommy Emmanuel, Bill Frisell, Alex Hutchings ir kt.)

Gražio darbai eksponuoti Amerikoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir kt.

Apie autorių: www.rapolasgrazys.com

Apie darbus: www.lava-drops.com

 

Pasidalinkite su draugais