“ASMENINIS LAIKAS”

„Atėjau, nes noriu kurti.“ – netikėtas susibūrimas, iš kažkur anksčiau atsiradęs potraukis į meną, į ieškojimus… Kelias į meną niekada nebūna pavėluotas. Kiekvienas žmogus turi savo užslėptą stilių. Smagu stebėti individualumą… Visuose matau gražią pradžią… Meno pasirinkime – svarbiausia skverbtis su savo esybe, supratimu.

Džiaugiuosi savo mokiniais, jų užsispyrimu ir drąsa įeiti į meno pasaulį. Visus metus skendėjome ieškojimuose, studijavome meno sroves, tikrinome meno stilius ir žanrus. Ši paroda – kelias į meną ir jo graži pradžia.

Parodoje dalyvauja: Jurgita Černeckienė, Rasa Kvietkienė, Violeta Bičkutė, Aurelija Markevičienė, Agnė Jasalinė, Irma Perveneckaitė, Stanislava Varasimavičienė, Greta Prakavičiūtė, Dalia Jankūnienė, Raimonda Merkienė, Edita Vieraitienė, Ramunė Sturienė, Laura Mikučionytė, Erika Grigienė, Gabija Kezytė, Audra Juškienė, Laura Survilaitė, Tatjana Žygina, Kristina, Donata Montvydaitė, Vytautas Pikturna, Giedrė Vainorienė.

Parodos kuratorė tapytoja  Rūta Katiliūtė

Paroda veiks iki balandžio 29 dienos.

 

Pasidalinkite su draugais